همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
چراغ سیلاب LED فضای باز 3CCT دمای رنگ 3000K 4000K 6500K قابل تنظیم ضد آب IP65 مواد خاکستری لامپ با کیفیت بالا
| نام محصول: | ek05-ec |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
سنسور حرکت ضد انفجار 20 واتی Floodlight Outdoor IP65 ضد آب
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |
| کری (ra>): | 80 |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
KCD آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 درب COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 در فضای باز COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
4500 لیتر لومن IP67 پنل خورشیدی سیل نور 50000 ساعت کار مادام العمر
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
KCD قدرت بالا IP65 لامپ مستطیل Dimmable بالا فروش باغ در فضای باز نور فلود 6500k LED فلود رنگ خاکستری روشن
| نام محصول: | IK03-E 300W |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| THD: | <12% |
KCD خروجی سوپر روشنایی چراغ فلد نور بالا IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w خورشیدی شارژ مجدد
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
یک لامپ پروژکتور روشنایی بزرگ با زاویه تاشو، نصب آسان، مصرف برق کم و محصولات سفارشی
| نام محصول: | EK06 |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| دمای کار (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |

