همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
چراغ کار LED تاشو ، قابل چرخش ، سبک و قابل حمل 18 ولت 18 و 48 وات با زاویه پرتو 120 درجه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
CE 80Ra 144w تاشو چراغ کار اضطراری شارژ موبایل 2700 ~ 6500K
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
60W 90W 250W 15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی کریسمس 80CRI 240V 200 W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
20 وات 30 وات 60 وات نور خورشیدی پرقدرت چراغ خیابان LED چراغ راه راه کنترل نور روز
| نام محصول: | چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/200w/300w/400w |
| کلمه کلیدی: | چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا در فضای باز |
چراغ های سیلاب خورشیدی در فضای باز آلومینیومی 100 وات 150 وات 200 وات پرتوان غروب تا طلوع با سنسور حرکت
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| قدرت: | 30w/60w/100w/150w/200w |
20w 30w 50w High Lumen Portable Led Flood Work Clamp USB قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ سیلاب خورشیدی LED CRI 80 300 واتی ضد آب خورشیدی در فضای باز
| CRI: | 80 |
|---|---|
| دمای رنگ: | نور روز |
| صفحه خورشیدی: | مونوکریستالین |
Warehouse Outdoor LED Solar Flood Light RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| حالت کار: | سنسور نور + کنترل از راه دور |
| زمان روشنایی: | 10-12 ساعت در روز |

