همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا SMD 3030 100w 12V 10kg
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
30W 60W 100W All In One Solar Led Street Street صرفه جویی در انرژی در فضای باز IP65
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابان خورشیدی EMC 30w 60w SMD3030 All in One خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ روشنایی خورشیدی High Power Slim 7500lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های ضد آب خورشیدی 200 وات 110 lm/W 6000K 50000 ساعت طول عمر
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| نورانی: | 100-110 lm/W |
| شار نوری لامپ (lm): | 20000 لیتر |
100 وات خورشیدی در فضای باز پوسته اتلاف حرارت نور سیل 170lm/w
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| وات: | 100 وات |
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
ماژول قدرت بالا LED چراغ خیابانی ضد آب در فضای باز 70Ra 100 وات
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| تراشه LED: | 2835 LED |
| ولتاژ ورودی: | AC100-240V |
CRI80 قابل حمل قابل حمل 100 وات چراغ کار قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |

