همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
IP65 220v کیفیت خوب خانه آلومینیومی در فضای باز نور فلوید اضطراری Pir Sensor 50w 100w 150w 200w 300w چراغ LED
| زاویه دید: | 120 |
|---|---|
| رنگ بدن: | سیاه |
| دمای کار: | -10 تا +45 درجه سانتیگراد |
SMD Boat Stadium Marine AC Outdoor Floodlight 10 W 20 W 30 W
| قدرت: | 100 وات |
|---|---|
| ورودی (فرکانس): | AC110-130V / AC200-240V (50/60Hz) |
| اثر: | 90lm/w |
120 درجه شعاع فرشته نورهای بیرونی با طراحی ضد آب
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ (Ra): | 80 |
| استفاده: | کمپینگ ماهیگیری پیاده روی اضطراری |
محفظه آلومینیومی 100 وات Lumen High Flightlight LED با باتری LiFePO4
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
تولید کننده عمده فروشی لومن بالا همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
آلومینیوم یکپارچه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی 200 وات با راندمان بالا با باتری لیتیومی
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
150w 200w 250w 300w همه در یک چراغ خورشیدی یکپارچه شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ کارایی قابل حمل بی سیم و قابل انعطاف قابل حمل بی سیم با نورپردازی قابل شارژ با USB ، با یک چرخش چرخشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Ip65 انرژی خورشیدی فضای باز یکپارچه چراغ خیابان خورشیدی 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
ROHS Ip65 100w 150w 200w LED LED High Bay Light
| نام: | پنل خطی LED High Bay |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| درایور LED: | راننده Meanwell |

