همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
ضد آب IP65 Solar Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیل در فضای باز 200 وات خورشیدی مسکن آلومینیومی KCD 20000 لومن 250 وات چراغ سیل خورشیدی برای فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی ضد لامپ High Lumen 70000 Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
قیمت عمده فروشی لامپ پروژکتور لامپ بلند مدت بیرونی 10w 25w 40w 60w 100w 200w 300w نور خورشیدی لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| ماده: | چراغ Smd LED فضای باز |
چراغ سیل خورشیدی Bridgelux تراشه 6500k 30w با سوییچ خاموش
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیلاب خورشیدی با دمای رنگ 2700-6500K ولتاژ 6 و باتری LiFeO4 برای روشنایی بیرونی
| ماده پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500k |
| قسمت: | چراغ سیلاب فضای باز SLOAR |
سنسور هوشمند SMD2835 نور سیلاب در فضای باز 50 وات لومن بالا
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم |
10000 Lumens Reflectores IP65 Outdoor Water Outcharge 12 Volt 100w خورشیدی سیل نور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های ضد آب IP65 ضد آب IP65 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

