همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
KCD ضد آب IP65 روشنایی بالا ورزشگاه باغ استادیوم کار سنگین 30w 50w 100w 200w 300w در فضای باز LED نور خورشیدی
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ABS |
| رنگ پوسته: | مشکی، خاکستری |
IP65 170lm / W چراغ خیابان LED ضد آب خورشیدی 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
روشنایی بالا IP65 20000lm LED در فضای باز چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 100 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خورشیدی LED در فضای باز 10W 20W 40W 200w 500w با کنترل از راه دور
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
KCD Die Casting آلومینیوم IP65 ضد آب 50w 100w 200w 300w در فضای باز باغ خورشیدی LED قابل شارژ نور سیلاب
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
EK02 Slim 30W 240V Led Blet Marine Flood Light Super Brightness
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| ویژگی: | روشنایی بالا |
نور سیل خورشیدی منظره آلومینیومی دای کست با روشنایی بالا 100 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
75000 لومن 150 وات 274.5 * 314.5 * 45.5 میلیمتر چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
150W 100W 60W 30W چراغ های سیل خورشیدی از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی Super Bright 60W 190 * 219.5 * 45mm
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |

