همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
روشنایی بالا 200 وات چراغ سیل LED برای زمین والیبال KCD High Brightness IP65 ABS ضد آب 2000K 24V 100W 120W 160
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
IP65 فضای باز اضطراری سیلاب بلال 18 ولت 18 وات چراغ کار چراغ کار چراغ قابل شارژ ، روشنایی قابل تنظیم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
6500K Ra80 در فضای باز LED ضد آب نور سیل آلومینیومی محفظه شیشه ای باریک
| رنگ: | سیاه/سفید/خاکستری |
|---|---|
| مواد: | قیمت تمام شده آلومینیوم |
| اندازه: | 246.6mm*189.4mm*212*8mm |
نور ضد آب Ip67 Led 4500lm 150w خورشیدی پانل خورشیدی نور سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
عرضه کارخانه KCD 35000 لومن 150w 300w چراغ فلد لیمن های بالا قدرت بالا استادیوم IP66 200w چراغ فلد داخلی LED
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
ورزشگاه ورزشی در فضای باز چراغ سیلاب 300 وات با سنسور حرکت ماژول
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| قدرت: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| کری (ra>): | 80 |
پرتو مستطیلی مقاوم در برابر آب LED Flood Light 200w Stadium Slim
| منبع نور LED: | بریگلکس |
|---|---|
| بازده نوری LED: | > 90 lm/w |
| بهره وری قدرت: | > 95% |
منجوق ال ای دی سیلاب LED فوق العاده روشن Ip65 Rgb در ورزشگاه کم نور تجاری تجاری
| اجازه دادن به ولتاژ: | AC 85-265V، 100-277V |
|---|---|
| مواد پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
| زندگی کاری: | بیش از 50000 ساعت |
چراغ خیابانی LED فضای باز درجه بزرگ 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات SMD 3030
| تأمین انرژی: | برق AC |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 300 ولت 500 ولت چراغ فلوید خورشیدی LED در فضای باز IP65 نور فلوید
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
| دمای رنگ: | سفید گرم |

