همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 310 محصولات.
چراغ خیابانی خورشیدی صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز با 200 وات لومن بالا چراغ LED سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
بدنه آلومینیومی 50w 4000lm چراغ های LED سیلاب در فضای باز
| دمای رنگ (CCT): | 2700 ~ 6500 هزار |
|---|---|
| قدرت: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| استفاده: | نورافکن LED داخلی/خارجی IP65 |
IP65 Die Cast Aluminium Led Flood Light 100W مقاوم در برابر درجه حرارت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Cast آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
AC100-240V در فضای باز 150 وات چراغ سیل IP65 2700-6500K
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
3 سال گارانتی Smd2835 50w 5000 Lumen Led Light Flood
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 100 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
CE آلومینیوم مواد 100lm / W چراغ سیل چراغ 100 وات چراغ های سیل در فضای داخلی گرم سفید
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم |
ADC 12 # نقره ای 120 درجه چراغ بیرونی زاویه ای 200 وات چراغ سیلاب LED
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
IP65 نور خورشیدی در فضای باز LED آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

