همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
Stadium Modular 400w 200w LED Flood Light 90° Beam Angle
| نام محصول: | چراغ های سیل زمینی باغ |
|---|---|
| راننده: | MEANWELL |
| ولتاژ ورودی: | 100-240VAC |
300 وات آبپاشي بالا ضد آب LED نور فلود فوتبال ورزش میدان فاصله طولانی ضد انفجار
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-150lm/w |
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |
خط برق بی سیم 24vDc سه پایه 200 وات چراغ سیل LED
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 90 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های خیابانی ال ای دی فضای باز آلومینیومی 100 واتی 150 واتی مدولار SMD مدرن هوشمند با قطب
| نام محصول: | چین تامین کننده 60 وات آلومینیوم ریخته گری LED چراغ خیابانی |
|---|---|
| منبع نور LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| مواد: | محفظه آلومینیومی |
نور سیلاب خورشیدی در فضای باز 100 وات نور خورشیدی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| مورد: | چراغ سیلاب در فضای باز LED |
| دمای رنگ (CCT): | 2700K-6500K |
استدیوم سنسور امنیتی معادل IP67 400w چراغ سیل به رهبری
| منبع نور: | صرفه جویی در انرژی LED |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| کاربرد: | باغ ، روشنایی داخلی ، منظره |
50 وات High Lumen در فضای باز ضد آب LED نور سیل امنیت فوق العاده روشنایی
| منبع نور: | چیپ epistar/bridgelux/bridgelux |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 80 |
زاویه 120 درجه 2400lm چراغ سیل با نور بالا در فضای باز
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
|---|---|
| کاربرد: | چشم انداز |
| نام محصول: | نورافکن LED |
KCD صنعتی آلومینیوم 100w 200w 300w امنیت نور خورشیدی سیلاب چراغ های خورشیدی قابل شارژ
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات |
| لومن: | 170lm/w |

