همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
30 ولت 50 ولت 100 ولت 300 ولت 500 ولت چراغ فلوید خورشیدی LED در فضای باز IP65 نور فلوید
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
| دمای رنگ: | سفید گرم |
نور فلزی مدولار LED با روشنایی بالا بدن آلومینیوم آلیاژ IP65 ضد آب برای ساختمان نمای حیاط پارکینگ در فضای باز
| نام محصول: | LK-E |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
نور سیلاب ضد آب در فضای باز 50 وات لومن بالا با سنسور حرکت ماژول
| نام محصول: | نورافکن LED |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
12 ولت 50w 300w 500w 200w LED floodlight Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| قدرت: | 30 وات |
|---|---|
| رهبری: | SMD2835 |
| ولتاژهای ورودی: | AC 85-265V |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
24 ولت 200 وات چراغ LED بدون فلک زدن
| مصالح مسکن: | روکش آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| وات: | 50 وات |
| زاویه پرتو: | 30/60/90/80*140 درجه |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
50W High Lumens LED Work Light 360 ° قابل چرخش تاشو USB قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
High Lumen IP65 ضد آب در فضای باز LED Flightlight SMD 50W
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| ویژگی: | روشنایی بالا |
محفظه آلومینیومی 150W خورشیدی در فضای باز چراغ سیل روشنایی بالا با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |

