همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
نور سیلاب انرژی خورشیدی در فضای باز 30 وات چشم انداز صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
IP65 ضد آب با قدرت بالا سیل نور 400 وات قابل شارژ با خروجی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
خانه آلومینیومی چراغ های سیلاب خورشیدی روشن 160Lm / W 6V
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| مورد: | چراغ Smd LED فضای باز |
بدنه آلومینیومی High Lumen 50W Outlight Flightlight IP65 ضد آب
| نام محصول: | نورافکن LED |
|---|---|
| گارانتی (سال): | 3 سال |
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
روشنایی بالا 30w DC5V 5100lm چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
ریخته گری آلومینیوم LiFePO4 با قدرت بالا چراغ نور افکن 100 وات
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| استفاده: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
کنترل از راه دور ضد آب در فضای باز 150 واتی فلود لایت محفظه آلومینیومی باریک
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W/500W |
| ویژگی: | لومن بالا |
SMD High Brightness Solar Flood Light 200W Remote Control Garden Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ سیل خورشیدی ضد لرزش ضد لرزش IP67 در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
SMD2835 IP65 ضد آب باغچه در فضای باز با انرژی خورشیدی چراغ های سیل 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |

