همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
KCD Outdooor LED All In One Solar Light Street High Power 200W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
میدان ورزشی نور فلزی آلومینیومی سنگین 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ بدنه: | خاکستری |
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V |
قیمت عمده قیمت لامپ پروژکتور لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| قدرت: | 500 وات |
60 وات 100 وات 200 وات LED خورشیدی در فضای باز نور سیلاب امنیتی با قدرت تجاری منظره سفید گرم
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |
راه دور 20W 30W 50W 100W ساخت و ساز سیل نور قیمت عمده فروشی همه در یک چراغ سیل منجر شده است
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
چراغ خیابانی خورشیدی High Lumen Outdoor Ip65 150 Watt
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
100w 150w 200w LED چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی انبار کنترل از راه دور زمینی
| تراشه: | SMD2835 |
|---|---|
| ورودی: | DC6V |
| نورانی: | 160lm/w |

