همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
صرفه جویی در انرژی SMD2835 24000lm 200w چراغ سیل LED
| استفاده: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
| کاربرد: | پارک موضوعی |
ماژولار RGB LED Flood Light 200w 300w 400w Marine Projector Equivalent Lighting Sport
| قدرت: | 50 وات/100 وات/150 وات/200 وات/250 وات/300 وات |
|---|---|
| مواد: | بدنه آلیاژ آلومینیوم |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 90 |
چراغ های خیابانی ال ای دی فضای باز آلومینیومی 100 واتی 150 واتی مدولار SMD مدرن هوشمند با قطب
| نام محصول: | چین تامین کننده 60 وات آلومینیوم ریخته گری LED چراغ خیابانی |
|---|---|
| منبع نور LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| مواد: | محفظه آلومینیومی |
لنز شیشه سکوریت 80-90lm/W 200W چراغ های LED Flood Light Lumen بالا قابل تنظیم 180 درجه
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 80-90lm/w |
| شار لومن: | 16000-18000lm |
چراغ های سیلاب LED IP65 ضد آب 2 سال گارانتی بهترین قیمت کارخانه لامپ خوب
| لامپ: | رهبری منجر به |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| مؤلفه های زمان زندگی: | 100000 ساعت |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
ضد آب IP65 200W LED Flood Light در فضای باز 100lm/W بازده درخشان
| ضمانتنامه: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100LM/W |
| وات: | 200 وات |
ورزشگاه ورزشی در فضای باز چراغ سیلاب 300 وات با سنسور حرکت ماژول
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| قدرت: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| کری (ra>): | 80 |
IP65 LED Flood Light Outdoor High Lumen High Mast 6500K CCT 100-150lm/W چراغ های زیرزمینی LED
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V 50-60Hz |
|---|---|
| بهره وری تولید: | 100-150lm/w |
| استفاده: | زمین ورزشی در فضای باز |
24 ولت 200 وات چراغ LED بدون فلک زدن
| مصالح مسکن: | روکش آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| وات: | 50 وات |
| زاویه پرتو: | 30/60/90/80*140 درجه |

