همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
Ultra Thin Mini IP65 200w LED Flood Light گرم سفید سفید قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |
| کاربرد: | باغ |
نور سیلاب ضد آب در فضای باز 50 وات لومن بالا با سنسور حرکت ماژول
| نام محصول: | نورافکن LED |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ های حفاظتی IP65 ضد آب فروش داغ چراغ های فلزی آلومینیومی با سنسور حرکت برای دیوار خیابان باغ
| نام محصول: | چراغ های LED سیل |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| ویژگی: | ضد خوردگی، ضد فشار |
چراغ خیابانی LED فضای باز درجه بزرگ 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات SMD 3030
| تأمین انرژی: | برق AC |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W چراغ های خیابانی در فضای باز
| کاربرد: | جاده، بزرگراه، فضای باز، حیاط، باغ |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 85 |
120 درجه زاویه پرتو 200 وات LED سیل نور 22000lm IP65 180 درجه قابل تنظیم صرفه جویی در انرژی
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
| لومن ها: | 20000-22000lm |
چراغ سیلابی ال ای دی خورشیدی فضای باز 50 وات 100 وات 200 وات 300 وات 400 وات 500 وات
| گارانتی: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 130lm/W |
| وات: | 200 وات |
12 ولت 50w 300w 500w 200w LED floodlight Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| قدرت: | 30 وات |
|---|---|
| رهبری: | SMD2835 |
| ولتاژهای ورودی: | AC 85-265V |
150W Ultra-Slim LED Flood Light - روشنایی بالا، ساخت آلومینیوم دوامدار، استفاده متنوع - قیمت تخفیف برای روشنایی بیرونی برتر
| قدرت: | 150 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 90-100/130-140lm/W |
| رنگ: | سیاه |
پرتو مستطیلی مقاوم در برابر آب LED Flood Light 200w Stadium Slim
| منبع نور LED: | بریگلکس |
|---|---|
| بازده نوری LED: | > 90 lm/w |
| بهره وری قدرت: | > 95% |

