همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
Black Body 17000 Lumens Outdoor Solar Flood Lights 50w 100w 200w 300w IP65
| وات: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| کلوین ها: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
IP65 ضد آب با قدرت بالا سیل نور 400 وات قابل شارژ با خروجی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
مسکن آلومینیومی 100W خورشیدی چراغ های جاده ای در فضای باز IP65 کنترل از راه دور ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
بدنه آلومینیومی High Lumen 50W Outlight Flightlight IP65 ضد آب
| نام محصول: | نورافکن LED |
|---|---|
| گارانتی (سال): | 3 سال |
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
نور سیلاب انرژی خورشیدی در فضای باز 30 وات چشم انداز صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
راه دور 20W 30W 50W 100W ساخت و ساز سیل نور قیمت عمده فروشی همه در یک چراغ سیل منجر شده است
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
میدان ورزشی نور فلزی آلومینیومی سنگین 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ بدنه: | خاکستری |
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V |
نور سیل خورشیدی منظره آلومینیومی دای کست با روشنایی بالا 100 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

