همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
All In One Integrated Solar Street Light 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Outdoor Outdoor with Battery
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Ip65 انرژی خورشیدی فضای باز یکپارچه چراغ خیابان خورشیدی 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
IP67 چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه آلومینیوم ضد آب 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالای کنترل شده با شدت خودکار 60 وات 100 وات 200 وات برای حیاط خلوت
| نوع آیتم: | اسپلیت چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی LED در فضای باز |
| قدرت: | 200 وات |
60 ولت سفید خنک 211.5 * 251.5 * 41 میلی متر چراغ سیل خورشیدی
| قدرت: | 20 وات 30 وات 60 وات 100 وات 200 وات |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170lm/w |
KCD Led Bulb Bulb Solar Solar Solar Street Street 30W Outdoor Waterproof قابل تنظیم روشنایی جاده برای میدان
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
باطری کنترل از راه دور 100 وات 200 وات 300 وات گاردن LED چراغ سیلاب IP66
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
ضد آب Ip65 LED فضای باز چراغ های سیل منظره خورشیدی 80ra
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ خیابانی خورشیدی صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز با 200 وات لومن بالا چراغ LED سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

