همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
چراغ خیابانی خورشیدی Cri80 All In One 6000k 20w 60w 200w 300w
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| CRI (را>): | 80 |
ضد آب ضد آب Ip65 200 Watt Led Flood Light Solar
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
IP65 Street Lighting 200W Solar Panel Flood Light 80lm / w
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC200-240V |
100 وات خورشیدی چراغ های سیلاب در فضای باز باغ سنسور مجتمع خودکار غروب تا طلوع صبح
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 100 وات 120 وات 200 وات |
| نام محصول: | لنز PC SMD LED خورشیدی سیل نور |
170lm/W مونو سولار چراغهای سیلابی 50w 100w 200w 300w DC 6V
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ بدنه: | مشکی |
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED معماری 50 وات مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
KCD ضد آب IP65 دوامدار آلومینیوم خانه Pc لنز Ac لامپ نور 100w LED در فضای باز نور خیابانی
| عملکرد کم نور: | اختیاری |
|---|---|
| بازده نورانی لامپ: | 120LM/W |
| شاخص رنگ: | > 80 |
چراغ های سیل خورشیدی آلومینیومی ABS 150lm / w Ra85
| رتبه IP: | IP 65 ضد آب |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
RGB خورشیدی چراغ های سیلاب LED 30w 60w 200w ورزش زمین
| LED QTY: | 36 رهبری شد |
|---|---|
| زمان کار: | 10-12 ساعت (حالت تغییر رنگ) 8-10 ساعت (تثبیت یک رنگ mde) |
| تایپ کنید: | چراغ تزئینی خورشیدی چند منظوره |

