همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
IP66 سدیم فشار بالا در فضای باز LED Streetlight 200W 150W 100W 50W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
لامپ تزئینی LED خورشیدی با قطب 50w 100w 150w 200w
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
پانل های مونو IP67 پروژکتور چراغ فلد خورشیدی سنسور چراغ فلد 5000 لومن 100 وات
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| ولتاژ: | DC 6V |
Super Brightness High Lumen Solar Lights 150W لیتیوم باتری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
KCD مدرن نور جاده ای 50w 60w 80w 100w 150w فوق العاده روشن آلومینیوم تزئینی هوشمند 220v چراغ های خیابانی LED
| درخواست: | چراغ خیابان led |
|---|---|
| درجه ضد آب: | IP65 |
| نصب و راه اندازی: | پایه نصب شده |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 150W 200W همه در یک نور خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
170lm / w High Lumen All In One Outdoor Solar Street Post Lights Ip65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
KCD نور آفتابی باغ IP65 ضد آب بالا درخشان بالا روشن تمام در یک فضای باز 60w 100w 400w LED خورشیدی
| ولتاژ ورودی: | DC 6V |
|---|---|
| کارایی نور: | 170lm/w |
| مواد: | محفظه ABS + لنز کامپیوتر |
چراغ خیابانی خورشیدی KCD 100W با کنترل از راه دور و LED 6500K با لومن بالا برای روشنایی جاده و بزرگراه
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ: | 80 |
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
ضد انفجار 100W 300W چراغ خورشیدی سیل خورشیدی برای سالن بدن سازی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |

