همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
50 ولت - 300 ولت ضد آب چراغ سیلاب LED سنسور امنیت نور سیلاب خورشیدی برای دیوار بیرونی
| نام محصول: | نور سیل سنسور امنیت خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم+سیلیکون تک کریستالی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
۲۰۲۴ انرژی جدید صرفه جویی در فضای باز پانل خورشیدی چراغ های خیابانی همه در یک چراغ های خورشیدی LED چراغ های خورشیدی در فضای باز
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
|---|---|
| لامپ: | 170 lm/W |
| زمان عمر LED: | 50000 ساعت |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 200W 300W Solar Flood Light 6500k CCT
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
Ip67 20000 Lumen Outdoor چراغ پست خیابان خورشیدی در فضای باز 100W قابل شارژ
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Cast آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
Garden Led Solar Powered Outdoor Flood Lights 100 Watt IP65 With Solar
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
Ip65 ABS در فضای باز LED چراغ سیلاب خورشیدی 30w 40w 80w 100w 200w Floodlight
| حالت کنترل: | کنترل نور + کنترل از راه دور + کنترل زمان |
|---|---|
| مواد ماسک: | کامپیوتر |
| رنگ: | مشکی |
نور سیل خورشیدی ضد آب 50 وات ضد آب در فضای باز CE Garden IP65
| نوع آیتم: | چراغ سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | چشم انداز |
| قدرت: | 20 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات |

