همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
6500K نور خورشیدی در فضای باز نورهای سیلاب از غروب تا صبح سنسورهای حرکت امنیتی 500w 1000w
| نام محصول: | چراغ های خورشیدی در فضای بیرون |
|---|---|
| نوع نور: | LED خورشیدی |
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
تیر دیواری چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا DC12V که برای روشنایی در فضای باز نصب شده است
| دمای کاری: | -20℃~+50℃ |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
ضد آب و ضد انفجار در فضای باز 60 ولت 100 ولت 150 ولت 200 ولت با کیفیت بالا آلومینیوم Lifepo4 باتری 6500k نور خورشیدی خیابان
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm چراغ خیابان خورشیدی هوشمند
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
اسپلیت نوع پرقدرت خورشیدی نور خیابانی آلیاژ آلومینیوم 1000w Dusk To Dawn
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا |
|---|---|
| لامپ ال ای دی: | 12 ولت / 12 وات لومن بالا |
| باتری: | باتری لیتیومی 8AH LiFePO4 12.8V |
روشنایی بالا زمان کار طولانی در فضای باز 50W 100W 150W 200W 250W 300W قطب LED باتری نور خورشیدی خیابان
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
چراغ خیابان خورشیدی LED همه کاره در فضای باز 100 وات ضد آب با قدرت بالا IP65
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ خیابان خورشیدی ضد آب Ip67 LED ضد آب در فضای باز High Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
100w All In One Solar Street Light Outdoor Aluminium Waterproof Ip65 با پنل خورشیدی
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃):: | -20 ~ + 50 |
| رتبه IP:: | IP65 |
50000 Lumen Controller جداگانه 200 وات چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

