همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
6000k 100w 200w 300w 500w All In One Solar Street Light High Lumen IP66 ضد آب
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 30w 60w 90w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
| برنامه های کاربردی: | باغ، خیابان، حیاط، روشنایی جاده و غیره |
بزرگراه عمومی جاده عمومی چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت اسپلیت همه به دو 30w 90w 6000k
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| رتبه بندی IP: | IP65 |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی DC5V 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
150w 200w 250w 300w همه در یک چراغ خورشیدی یکپارچه شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابان پانل خورشیدی Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
آلومینیوم یکپارچه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی 200 وات با راندمان بالا با باتری لیتیومی
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خورشیدی کنترل از راه دور خورشیدی IP65 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خورشیدی خورشیدی با قدرت بالا 6 ولت ورودی 60 وات
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی |
| منبع تغذیه: | خورشیدی |
نصب پروژه چراغ خیابانی خورشیدی اتوماتیک 200 واتی با باتری لیتیومی بیرون
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |

