همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
20 وات 30 وات 60 وات نور خورشیدی پرقدرت چراغ خیابان LED چراغ راه راه کنترل نور روز
| نام محصول: | چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/200w/300w/400w |
| کلمه کلیدی: | چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا در فضای باز |
چراغ خورشیدی OEM ODM DC Photocell 150 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
1000w 5000w همه در یک لامپ خورشیدی 500w 90w 300w 100w چراغ خیابانی
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| نوع ماده: | چراغ های خیابانی خورشیدی |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
CE Rust Proof 170lm / W 30w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
LiFePO4 باتری SMD 200W 150W چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
نور خیابان خورشیدی آلومینیومی با روشنایی بالا 80W 10000lm
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خورشیدی OEM ODM آلومینیوم ضد آب 60 وات
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خورشیدی SMD3030 34000lm 200watt خورشیدی با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ سیل خورشیدی ضد آب خورشیدی ضد آب در فضای باز آلومینیوم IP65
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| لامپ شار لامپ (lm): | 10200 |

