همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 366 محصولات.
ضد زنگ 50W 60W 100W 180W چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خورشیدی در فضای باز SMD3030 34000lm 200watt با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی 100 وات IP65 ضد آب با قدرت بالا با باتری LiFePO4
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابان خورشیدی RoHS Outdoor SMD 100Watt 12v Dc
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
IP65 ضد آب 100 وات چراغ خیابانی خیابانی فوق العاده روشن
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | 5 ولت/6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
document.title='
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
ضد خوردگی Ip67 EMC 20000 لومن قابل شارژ خیابان خیابانی 30W 50W 100W 150W 200W چراغ برق با قدرت بالا در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
چراغ خیابانی ال ای دی 80 وات 90 وات 150 وات 240 وات 250 وات 500 وات 800 وات 900 وات
| نام محصول: | چراغ های خیابانی 100 وات |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |
چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت تجاری Ip65 100 وات با باتری لیتیومی کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ جاده LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/150/200w |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
چراغ خیابانی در فضای باز با انرژی خورشیدی جدا شده از جنس آلومینیوم
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| CCT (دمای رنگ): | 3000K-6500K |
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |

