همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 366 محصولات.
Ip66 Ip66 Water Street Waterproof Water Light 200w 150w 100w 50w LED چراغ خیابان 30W طراحی ساده چراغ های زیبا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
صرفه جویی در انرژی هوشمند 150W روشنایی خارج نور خورشیدی LED با امنیت داخلی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
100 W 150 W 200 W LED خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل نور پروژکتور زمینی نور ساز
| نام محصول: | نور خورشیدی در فضای باز با سنسور حرکت |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| کلمه کلیدی: | چراغ های سیلاب ضد آب خورشیدی DC در فضای باز |
ضد انفجار IP65 چراغ خورشیدی ضد آب در فضای باز ضد آب 30W 50W 100W 150W 200W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
چراغ خیابانی LED خورشیدی ضد آب 100 واتی 140 واتی در فضای باز دای ریخته گری با لومن بالا Smd Cob Dc 5 کیلوگرم
| شار نوری لامپ (LM): | 10000 |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| دمای کاری (℃): | -20-50 |
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W خورشیدی LED ضد آب خورشیدی چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
یکپارچه SMD آلومینیوم 100 وات چراغ خیابان خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD Photocell Controller Outdoor IP66 Waterproof Water Site Lamp Parking 50W 100W 150W 200W All in One Solar Led
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
IP65 ضد آب یکپارچه 300 وات چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
ضد خوردگی Ip67 20000 لومن چراغ جاده قابل شارژ 100 وات
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

