همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
EMC 100 وات همه در یک چراغ خیابان خورشیدی برای مدرسه اداری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
KCD Outdooor LED All In One Solar Light Street High Power 200W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 ضد آب All In One Solar Solar Light 200W صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
یکپارچه All in One Solar Street Light Lumen High ضد آب با پنل خورشیدی
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
روشنایی خیابانی هوشمند یکپارچه خورشیدی 100W حسگر رادار بدنی ABS 30° زاویه پرتو
| ولتاژ ورودی: | DC 6V |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| مواد: | محفظه ABS + لنز کامپیوتر |
50000h Life SMD 486.5X151.2X88mm 50 Watt LED Street Street ضد آب IP65 قدرت بالا
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
درب 170lm / W LED نور خورشیدی خیابان ip65 روشنایی آسان نصب روشنایی بالا انرژی خورشیدی نور خیابان
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| قدرت: | 100 وات |
کنترل از راه دور سنسور حرکت ضد آب 200W خورشیدی چراغ خیابانی IP67
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ های سیلابی 30 واتی 60 واتی 100 واتی فوق العاده روشن امنیت طولانی مدت IP67
| تایپ کنید: | چراغ های سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT): | 3000 ~ 6500 هزار |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
IP65 ضد آب 50W خورشیدی در فضای باز چراغ های LED روشنایی بالا
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |
| کری (ra>): | 80 |

