همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 366 محصولات.
روشنایی طولانی 7500lm یکپارچه چراغ خیابان 50 وات خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
مقاومت در برابر آب 170lm/w پنل خورشیدی High Lumen Light Road 50w 100w
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃):: | -20 ~ + 50 |
| رتبه IP:: | IP65 |
100W IP67 170lm / W 10kg چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه چراغ های خیابان خورشیدی غروب فضای باز تا طلوع آفتاب
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 12 ولت |
LiFePO4 باتری IP65 6500K 100w چراغ خیابان خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
High Lumens جداگانه SMD 100Watt نور خورشیدی خیابان ضد آب IP65 قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
5 سال گارانتی 9000 لومن 100 وات چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
آلیاژ آلومینیوم هوشمند 100w LED چراغ خیابانی خورشیدی در فضای باز لومن بالا با باتری
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 50w 100w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
سنسور حرکت نور خیابانی خورشیدی پرقدرت آلومینیومی DC 100 W 200 W 300 W IP66 چراغ خیابان در فضای باز
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| کری (را>): | 80 |
30000h چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا و چند کریستالی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

