همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
TR-ES02 High Lumen Brightness All In One Solar LED Street Light with Type C charger and IP65 Water Resistance
| تابلو خورشیدی: | پانل خورشیدی 6V20W (سیلیکون کریستالی مونو) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 20AH |
| لومن: | 110 lm/W |
چین کارخانه انرژی خورشیدی همه در یک نور خیابانی خورشیدی LED 12V 50W 100W 150W 200W در فضای باز انرژی صرفه جویی در سنسور حرکت
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
چراغ خیابانی LED خورشیدی 6500 هزار تومانی 60 واتی 6000 لومن با باتری لیتیوم یون داخلی
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
|---|---|
| CRI (را>): | 80 |
| دمای کاری (℃): | -20~+45 |
چراغ خیابانی LED خورشیدی ضد آب 100 وات آلومینیومی All In One LiFePO4 باتری 170lm/W
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
| فرم فیکسچر نور: | چراغ خیابان خورشیدی |
چراغ خورشیدی SMD3030 34000lm 200watt خورشیدی با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
KCD Outdoor Solar Energy Saving صرفه جویی در نور خیابان خیابانی لیتیوم باتری ضد آب IP66 Super Bright
| طول عمر (ساعت):: | 50000 |
|---|---|
| زمان کار (ساعت):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
17000lm All In One چراغ خیابانی LED خورشیدی روشنایی بالا 120w 250w 300w
| نام محصول: | چراغ خیابان LED همه در یک خورشیدی |
|---|---|
| استفاده: | میدان باغ جاده خیابان |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
عمده فروشی خانه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز 200W 300W 400W 500W چراغ باغ
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
| درخواست: | فضای باز، باغ، جاده و غیره |
چراغ خیابانی LED بسیار نازک خورشیدی یکپارچه Brigelux Smd 300W
| قدرت: | 300 وات |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون مونوکریستال 5 ولت / 30 وات |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ های سیلابی 30 واتی 60 واتی 100 واتی فوق العاده روشن امنیت طولانی مدت IP67
| تایپ کنید: | چراغ های سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT): | 3000 ~ 6500 هزار |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |

