همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
چراغ خیابانی All In One High Power 200w 300w 400w LiFePO4 یکپارچه پنل خورشیدی
| نام محصول: | ABS همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| برق LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000K ~ 3500K (سفید گرم) / 6000K-6500K (سفید سرد) |
چراغ روشنایی خورشیدی High Power Slim 7500lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی LED Cast Aluminium 5000lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| نام محصول: | پروژه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 5-6 ساعت |
چراغ خیابانی LED خورشیدی آلومینیومی صنعتی 60w 100w 500w با قطب
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ خیابان LED صرفه جویی در مصرف انرژی |
| مواد: | آلومینیوم |
چراغ های خیابانی انرژی خورشیدی باتری فوتوالکتریک DC کار طولانی مدت
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خیابان خورشیدی EMC 30w 60w SMD3030 All in One خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
روشنایی جاده در فضای باز 150 وات چراغ خیابان خورشیدی 2700K-6500K
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
ضد انفجار باتری لیتیوم 34000lm خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی کبراهد OEM ODM گالوانیزه Ip65 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |

