همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
Die Cast 30W 50W 150W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
محفظه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی SMD 2835 مهره برای پارکینگ
| منبع نور: | LED SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| مصالح ساختمانی: | محفظه آلومینیومی ریخته گری با کیفیت بالا |
چراغ خورشیدی یکپارچه IP65 60 وات خورشیدی همه در یک
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
باطری کنترل از راه دور 100 وات 200 وات 300 وات گاردن LED چراغ سیلاب IP66
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
RGB خورشیدی چراغ های سیلاب LED 30w 60w 200w ورزش زمین
| LED QTY: | 36 رهبری شد |
|---|---|
| زمان کار: | 10-12 ساعت (حالت تغییر رنگ) 8-10 ساعت (تثبیت یک رنگ mde) |
| تایپ کنید: | چراغ تزئینی خورشیدی چند منظوره |
سنسور حرکت 200 واتی چراغ های خورشیدی اکستنشن وایر
| نام محصول: | سنسور حرکت حصار خورشیدی خانه باغ چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| زمان کار: | 8-10 ساعت پس از شارژ کامل |
| زمان شارژ: | 6 ساعت |
چراغ های سیل خورشیدی فوق العاده روشن 200 وات IP65
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
روشنایی بالا All In One Solar LED Light Street Smart Lighting System 100w 150w 200w
| لومن (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6000K ~ 6500K (می توان آن را سفارشی کرد) |
| باتری LiFePO4: | 72AH 12.8V |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |

