همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
نور سیلاب خورشیدی در فضای باز 100 وات نور خورشیدی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| مورد: | چراغ سیلاب در فضای باز LED |
| دمای رنگ (CCT): | 2700K-6500K |
صرفه جویی در انرژی خورشیدی چراغ سیلاب 60W برق خورشیدی در فضای باز باغ با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
100W 200W 300W نور خورشیدی در فضای باز LED سیل IP65 ضد آب Bridgelux SMD آلومینیوم مسکن
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ خورشیدی چراغ سیل چراغ 300W 400W 500W Ip65 روشنایی بیرونی ضد آب برای باغ
| دمای رنگ (CCT):: | 6500K 2700 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V):: | AC 85-265V |
| کارایی درخشان لامپ (lm / w):: | 170 |
سازگار با محیط زیست آلومینیوم در فضای باز 200 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
Sport Recessed SMD2835 100w LED Outdoor LED Flood Lights ضد آب Ip65 لامپهای فوق العاده روشن 150 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
IP65 نور خورشیدی در فضای باز LED آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
100w 200w RGB دیوار نصب شده خورشیدی LED نور سیلاب برای استادیوم قابل شارژ مجدد IP66 ضد آب
| باتری: | باتری LiFePO4 3.2V/20AH |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | پنل خورشیدی MONO |
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
سنسور صنعتی 150 واتی سولار LED چراغ های سیل 6500K SMD 2835
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، LED |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
| مواد: | آلومینیوم |
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |

