همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
AC100-240V در فضای باز 150 وات چراغ سیل IP65 2700-6500K
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
13500lm 150W LED Outdoor Flood Lights ضد آب IP65 لومن بالا برای خانه
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
چراغ های سیلاب در فضای باز SMD2835
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
20w 30w 60w 100w 200w چراغ سیل خورشیدی امنیت سیل همه در یک Rgb در فضای باز برای انبار
| دمای رنگ (CCT):: | 6500K 2700 |
|---|---|
| کارایی درخشان لامپ (lm / w):: | 170 ، 100lm-150lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
KCD Outdoor LED Flood Light IP65 Industrial Die Cast Aluminium مقاوم در برابر حرارت بالا 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ خورشیدی LED در فضای باز 10W 20W 40W 200w 500w با کنترل از راه دور
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی 100 وات 150 وات
| رتبه IP: | IP66 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
6500K نور خورشیدی در فضای باز نورهای سیلاب از غروب تا صبح سنسورهای حرکت امنیتی 500w 1000w
| نام محصول: | چراغ های خورشیدی در فضای بیرون |
|---|---|
| نوع نور: | LED خورشیدی |
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
SMD2835 IP65 ضد آب باغچه در فضای باز با انرژی خورشیدی چراغ های سیل 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
IP65 Die Cast Aluminium Led Flood Light 100W مقاوم در برابر درجه حرارت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

