همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
روشنایی بالا 30w DC5V 5100lm چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
Slim Outdoor Ip65 400watt 500watt Solar Motion Flood Light
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| نوع آیتم: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
چراغ سیلاب LED 60 واتی در فضای باز باغ خورشیدی منظره با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی بدنه آلومینیومی 30 وات 5100 لیتر
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار ، طرح اتوماتیک CAD |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
محفظه آلومینیومی 150W خورشیدی در فضای باز چراغ سیل روشنایی بالا با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
نور سیلاب انرژی خورشیدی در فضای باز 30 وات چشم انداز صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
IP65 در فضای باز ضد آب SMD آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w چراغ سیل چراغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
4500 لیتر لومن IP67 پنل خورشیدی سیل نور 50000 ساعت کار مادام العمر
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 20W 30W 50W SMD2835 LED در فضای باز چراغ های سیل با قدرت بالا فوق العاده ضد آب استفاده ضد آب در هر نقطه 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
KCD SMD LED چراغ سیل در فضای باز IP65 قابل شارژ سرد سفید آلومینیوم ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |

