همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
100 وات خورشیدی در فضای باز پوسته اتلاف حرارت نور سیل 170lm/w
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| وات: | 100 وات |
60 ولت سفید خنک 211.5 * 251.5 * 41 میلی متر چراغ سیل خورشیدی
| قدرت: | 20 وات 30 وات 60 وات 100 وات 200 وات |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170lm/w |
6500K 10000lm نوردهی در فضای باز چراغ های سیلاب LED برای صنعتی
| دمای رنگ (cct): | 2700K-6500K |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| رتبه Ip: | IP65 |
75000 لومن 150 وات 274.5 * 314.5 * 45.5 میلیمتر چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
60 وات 100 وات 200 وات LED خورشیدی در فضای باز نور سیلاب امنیتی با قدرت تجاری منظره سفید گرم
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |
کنترل از راه دور چراغ های سیلاب خورشیدی تک کریستالی برای انبار باغ
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| نوع تراشه LED: | اس ام دی 2835 |
ضد آب Ip65 LED فضای باز چراغ های سیل منظره خورشیدی 80ra
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED معماری 50 وات مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چشم انداز Ip65 چراغ های سیل خورشیدی در فضای باز به رهبری
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 درجه |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |

