همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
170lm/w چراغ های سیلاب خورشیدی با سنسور حرکت Garden Dusk To Dawn Security
| منبع نور LED: | SMD5730 |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت: | 60 وات |
چراغ روشنایی خورشیدی High Power Slim 7500lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
واک وی جاده پارکینگ با راندمان بالا چراغ خیابانی LED خورشیدی 6500 هزار واتی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ خیابان LED صرفه جویی در مصرف انرژی |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب Ip67 200w با روشنایی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
کنترل از راه دور 200 واتی ضد آب چراغ LED سیلاب در فضای باز آلومینیومی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چراغ خیابانی خورشیدی High Lumen Outdoor Ip65 150 Watt
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی LED خورشیدی All In One فضای باز 300W 51000 Lumen CRI80
| مواد: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| سبک: | نوین |
| استفاده: | انبار، گاراژ، کارخانه، کارگاه، سالن بدنسازی و غیره. |
100w 150w 200w LED چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی انبار کنترل از راه دور زمینی
| تراشه: | SMD2835 |
|---|---|
| ورودی: | DC6V |
| نورانی: | 160lm/w |
170lm/W مونو سولار چراغهای سیلابی 50w 100w 200w 300w DC 6V
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ بدنه: | مشکی |
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
نور ضد آب Ip67 Led 4500lm 150w خورشیدی پانل خورشیدی نور سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

