همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
صرفه جویی در انرژی در فضای باز سیل خورشیدی نور باریک لومن بالا 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5 ولت |
نور سیلاب خورشیدی یکپارچه 30 وات با لومن بالا نور منظره فضای باز
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90*130 |
| منبع نور LED: | بریج لوکس |
IP65 ضد آب درب 50w 100w بازتاب دهنده LED فوکوس 200w 300w 400w 500w 1000w 2000w نور خورشیدی LED سیلاب
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50 ولت/100 ولت/200 ولت/300 ولت/400 ولت/500 ولت |
| رتبه Ip: | IP65 |
ضد انفجار 100W 300W چراغ خورشیدی سیل خورشیدی برای سالن بدن سازی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
پانل های مونو IP67 پروژکتور چراغ فلد خورشیدی سنسور چراغ فلد 5000 لومن 100 وات
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| ولتاژ: | DC 6V |
Garden Led Solar Powered Outdoor Flood Lights 100 Watt IP65 With Solar
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
50 ولت - 300 ولت ضد آب چراغ سیلاب LED سنسور امنیت نور سیلاب خورشیدی برای دیوار بیرونی
| نام محصول: | نور سیل سنسور امنیت خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم+سیلیکون تک کریستالی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
چراغ های سیل خورشیدی مسکن آلومینیوم مسکن آلومینیوم 500 وات
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
KCD با روشنایی بالا IP65 ضد آب ضد آب جاده کنترل کننده هوشمند 100w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی IP66 100W
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |

