همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
KCD 30w 50w 100w 200w 300w 600w درخشان ترین لنز کمرنگ از غروب تا صبح در فضای باز IP65 باغ خورشیدی RGB LED Flood Light
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
| رنگ پوسته: | سیاه |
بدنه فوقالعاده باریک با انرژی خورشیدی چراغهای سیلاب با لومن بالا تراشه LED 2700K IP65
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
| زندگی کاری: | 50000 ساعت |
RGB خورشیدی چراغ های سیلاب LED 30w 60w 200w ورزش زمین
| LED QTY: | 36 رهبری شد |
|---|---|
| زمان کار: | 10-12 ساعت (حالت تغییر رنگ) 8-10 ساعت (تثبیت یک رنگ mde) |
| تایپ کنید: | چراغ تزئینی خورشیدی چند منظوره |
میدان فوتبال دیواری گرم سفید 200 وات چراغ LED 5054 SMD AC 600w 800w
| قدرت: | 200 وات 300 وات 400 وات 500 وات 600 وات 700 وات 800 وات 900 وات 1000 وات |
|---|---|
| ورودی (فرکانس): | AC 85-265V (50/60Hz) |
| اثر: | 90LM/W |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
چراغ خیابان خورشیدی EMC 30w 60w SMD3030 All in One خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
بدون سیم کشی 6500K 30W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
حیاط حیاط فضای باز چراغ های LED سیلاب خنک کننده 20 وات توان بالا 2000LM
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| نوع لنز: | شیشه |
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
چراغ های حفاظتی IP65 ضد آب فروش داغ چراغ های فلزی آلومینیومی با سنسور حرکت برای دیوار خیابان باغ
| نام محصول: | چراغ های LED سیل |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| ویژگی: | ضد خوردگی، ضد فشار |
KCD ماژول ضد آب سفید گرم 12 ولت چراغ های فولادی قابل حمل در فضای باز 200 وات پروژکتورهای LED چراغ های فولادی
| نام محصول: | IK05 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |

