همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ های سیلاب در فضای باز LED ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نور سیلاب آلومینیومی ریخته گری باریک 30 واتی در فضای باز نور سیلاب LED افقی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
بدون راننده Smd 50w 12000lumen 100000lumen White Led Flood Led برای بیمارستان بیمارستان مدرسه فوق العاده روشن
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
CRI80 6500K 50 W خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب خاکستری ABS LiFePO4 با راندمان بالا
| وات: | 50 وات |
|---|---|
| فرم نور: | لامپ های خورشیدی در فضای باز |
| روش کنترل: | کنترل نور و کنترل از راه دور |
چراغ خیابانی LED خورشیدی مجتمع Lumen High 200W Graden Outdoor Light Street
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های سیلابی گرم سفید خورشیدی تجاری 50 وات 100 وات 200 وات
| نام محصول: | لامپ خورشیدی متحرک |
|---|---|
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، چراغ دیواری، LED |
| سطح حفاظت: | IP65 |
چراغ های سیلابی 300 واتی Ip65 خورشیدی در فضای باز با تایمر 2835 تراشه Smd
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی LED |
|---|---|
| مورد: | نورافکن خورشیدی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
باطری کنترل از راه دور 100 وات 200 وات 300 وات گاردن LED چراغ سیلاب IP66
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
3000k چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی در فضای باز منبع LED 100 وات 200 وات Dask To Daw Long Time
| قدرت: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| رنگ بدنه: | خاکستری تیره |
2700K 6500K خورشیدی چراغ های سیلابی 100 واتی با ظرفیت بزرگ 3.2 ولت باتری SMD 3030 LED Beads
| وات: | 50w/100w/200w |
|---|---|
| باتری: | 3.2 ولت 6/12/18Ah |
| صفحه خورشیدی: | 6 ولت 6/15/20 وات |

