همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ خیابانی خورشیدی صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز با 200 وات لومن بالا چراغ LED سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
ضد آب ضد آب Ip65 200 Watt Led Flood Light Solar
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
IP65 Street Lighting 200W Solar Panel Flood Light 80lm / w
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC200-240V |
روشنایی بالا IP65 5000k چراغ سیل چراغ 50W 100W 200W 300W 500W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
20W 150W 200W IP66 صرفه جویی در انرژی چراغ های سیل خورشیدی ضد آب IP65 نصب آسان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های سیل خورشیدی آلومینیومی ABS 150lm / w Ra85
| رتبه IP: | IP 65 ضد آب |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
150W ضد آب در فضای باز LED سیل نور آلومینیوم مسکن ورزشی نورپردازی قدرت بالا
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
Brigdelux 5050 100W 170lm / W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
KCD Mini Long Distance 20w 50w 100w Motion Sensor RGB SMD طراحی جدید IP66 بازتاب دهنده بیرونی LED نور سیلاب با ایست
| نام محصول: | چراغ سیل ال ای دی |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |

