همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
IP65 درجه بندی شده در فضای باز چراغ های سیلاب LED برای تمام شرایط آب و هوایی با سنسور PIR درخشندگی بالا فوق العاده روشن
| نام محصول: | چراغ های LED سیل |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
عرضه کارخانه KCD 35000 لومن 150w 300w چراغ فلد لیمن های بالا قدرت بالا استادیوم IP66 200w چراغ فلد داخلی LED
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
150W چراغ فلد LED نصب آسان طراحی کمکی صرفه جویی در فضای باز چراغ فلد انرژی کارآمد نور روشن برای باغ ها حیاط ها انبارها و بیشتر
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
نور فلزی مدولار LED با روشنایی بالا بدن آلومینیوم آلیاژ IP65 ضد آب برای ساختمان نمای حیاط پارکینگ در فضای باز
| نام محصول: | LK-E |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
چراغهای LED بیرونی Ip65 100 وات 10000lm Floodlight سفید گرم Ik07
| جزئیات بسته بندی: | جعبه رنگی / بسته بندی خنثی / جعبه کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل: | 45 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
50 وات 100 وات 200 وات 300 وات لامپ خورشیدی فضای باز خورشیدی EMC نرخ تبدیل بالاتر حفاظت قوی
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| ولتاژ کاری: | DC 6V |
چراغ های ضد آب خورشیدی 200 وات 110 lm/W 6000K 50000 ساعت طول عمر
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| نورانی: | 100-110 lm/W |
| شار نوری لامپ (lm): | 20000 لیتر |
چراغهای باریک خورشیدی هوشمند 100 وات 200 وات 240 وات RGB قابل شارژ 300 وات
| کاربرد: | منظره، پارک میدان باغ، در فضای باز |
|---|---|
| استفاده: | چشم انداز حیاط ناودان سقف دروازه دروازه |
| زمان کار: | 10-12 ساعت (حالت تغییر رنگ) 8-10 ساعت (تثبیت یک رنگ mde) |
چراغ های LED قابل شارژ خورشیدی شارژی سیلاب ورزش میدان پارک امنیت
| نوع نور: | خورشیدی |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP65 |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
سنسور حرکت 200 واتی چراغ های خورشیدی اکستنشن وایر
| نام محصول: | سنسور حرکت حصار خورشیدی خانه باغ چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| زمان کار: | 8-10 ساعت پس از شارژ کامل |
| زمان شارژ: | 6 ساعت |

