همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
Warehouse Outdoor LED Solar Flood Light RGB 8000 Lumen 25w 50w 60w
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| حالت کار: | سنسور نور + کنترل از راه دور |
| زمان روشنایی: | 10-12 ساعت در روز |
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Cast آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 200W 300W Solar Flood Light 6500k CCT
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
پروژکتور 400 وات از راه دور P65 چراغ خورشیدی با نور خورشیدی گرم
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
کنترل از راه دور باغ حفاظتی سیل نور خورشیدی 50W کنترل از راه دور با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
SMD High Brightness Solar Flood Light 200W Remote Control Garden Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
100w 200w 300w IP65 لامپ پروژکتور منظره نور سیل در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
High Way 60watt 435.1 * 163.5 * 70mm All in One خورشیدی چراغ خیابان
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED RoHS High Mast Output برای زمین فوتبال استادیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
تراشه LED با قدرت بالا در فضای باز خورشیدی نور سیلاب آلومینیومی 50 واتی برای باغ
| نام محصول:: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
|---|---|
| استفاده:: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
| کاربرد:: | چشم انداز |

