همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
10000 Lumens Reflectores IP65 Outdoor Water Outcharge 12 Volt 100w خورشیدی سیل نور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD بازتاب دهنده نور بالا خنک سفید باتری قابل تعویض 50w 100w 200w 500w 1000w صنعتی در فضای باز
| نام محصول: | چراغ های سیل خورشیدی |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
| باتری: | 3.7V/10AH |
نور سیل خورشیدی منظره آلومینیومی دای کست با روشنایی بالا 100 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ راه راه بدنه آلومینیومی همه در یک چراغ سیل خورشیدی به رهبری IP67 170lm / w
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
KCD Die Casting آلومینیوم IP65 ضد آب 50w 100w 200w 300w در فضای باز باغ خورشیدی LED قابل شارژ نور سیلاب
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
نور سیلاب خورشیدی صرفه جویی در مصرف انرژی 200 وات نور افکن LED چشم انداز فضای باز فوق العاده روشن
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90*130 |
| منبع نور LED: | بریج لوکس |
100 ولت 150 ولت 200 ولت 300 ولت SMD لامپ پرتاب کننده بیرونی LED 6000K IP65
| نام محصول: | ضد آب ip65 در فضای باز smd خورشیدی LED قیمت نور سیل |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار ((°C): | -20 -50 |
High Lumens High Power Outdoor Waterproof 100W 200W 300W نور سیل خورشیدی
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ های ضد آب IP65 ضد آب IP65 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

