همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
IP65 چراغهای سیلابی هوشمند LED خورشیدی در فضای باز ضدآب 60 وات صرفهجویی در مصرف انرژی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
Ip65 ABS در فضای باز LED چراغ سیلاب خورشیدی 30w 40w 80w 100w 200w Floodlight
| حالت کنترل: | کنترل نور + کنترل از راه دور + کنترل زمان |
|---|---|
| مواد ماسک: | کامپیوتر |
| رنگ: | مشکی |
چراغ سیلاب خورشیدی OEM محفظه آلومینیومی ضد آب بی سیم چراغ کنار دیوار در فضای باز
| رنگ: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| مواد: | ریخته گری آلومینیوم |
| سبک: | نوین |
ضد انفجار باتری لیتیوم 34000lm خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
SMD2835 محافظ انرژی صرفه جویی در انرژی خورشیدی سیل نوری 200 واتی بدنه آلومینیومی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
چراغ سیلاب خورشیدی LED با سنسور حرکتی معادل 400 وات، ضد آب IP65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| کارآیی درخشان (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
چراغ سیل خورشیدی با روشنایی بالا IP65 300W لامپ منظره باغ در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (درجه): | 130*90 |
| منبع نور LED: | بریدجلوکس |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 200 ولت 300 ولت چراغ فلج در فضای باز ضد آب بازتاب دهنده پروژکتور چراغ فلج LED برای استادیوم
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| دمای رنگ: | 3000K-6000K |
چراغ سیل خورشیدی SMD2835 300w برای حیاط خلوت مربع باغ
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

