همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
کنترل از راه دور روشنایی خیابانی LED داخلی 300 ولت 400 ولت نور خیابانی خورشیدی همه در یک با باتری بزرگ
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
| مواد بدن لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
IP65 ضد آب در فضای باز 50W 200w نور خیابان خورشیدی با قدرت بالای لومن
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6 ولت |
IP65 کنترل از راه دور ضد نور چراغ خیابانی در فضای باز با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی 300 وات Lumen Led با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های سیل خورشیدی 100 واتی LED پرقدرت با سنسور حرکت در فضای باز غروب تا طلوع
| برق LED: | 100w/200w/300w |
|---|---|
| شار نورانی LED: | 170lm/w |
| CCT: | 3000K-6000K |
KCD صنعتی آلومینیوم 100w 200w 300w امنیت نور خورشیدی سیلاب چراغ های خورشیدی قابل شارژ
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات |
| لومن: | 170lm/w |
پنل خورشیدی تک کریستالی مشکی چراغ های سیلاب در فضای باز لنز شیشه ای ضد آب
| وات: | 100 وات |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | تک کریستالی |
| باتری: | 3.2V/8Ah |
چراغ LED خورشیدی 200 واتی چند منظوره IP65 با کنترل از راه دور
| نام محصول: | چراغ باغ خورشیدی LED |
|---|---|
| کاربرد: | منظره، پارک میدان باغ، در فضای باز |
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب خورشیدی دکوراسیون چند منظوره |
50000 Lumen Controller جداگانه 200 وات چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |

