همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ های سیل خارجی با انرژی خورشیدی IP65 Classic 60Watt
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -20 ~ 50 |
| گارانتی (سال): | 3 سال |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
451.5 * 174.5 * 70mm 170lm / W 30W خورشیدی چراغ های خیابانی چراغ های خیابانی دارای درجه تجاری خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
ABS Housing CE EMC 100 وات چراغ خیابان LED All In One برای پارکینگ ها
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد: | لنز ABS+PC با کیفیت بالا |
| نوع باتری: | باتری LifePo4 |
چراغ های سیلاب خورشیدی با قدرت بالا 50W-500W با زاویه قطب 120 درجه و LED سفید خنک 6000K
| مادی: | مسکن ABS |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| قدرت: | 50W-500W |
ریخته گری آلومینیوم LiFePO4 با قدرت بالا چراغ نور افکن 100 وات
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| استفاده: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
چراغ کار LED قابل شارژ تاشو 144W 1500LM تاشو
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170lm/w 20w با کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز، موقعیت های مختلف، باغ، و غیره. |
| نورانی: | 170 لیتر بر وات |
گواهی آلومینیوم در فضای باز SMD2835 IP65 50w Led Floodlight CE ROHS
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کاربرد: | چشم انداز |
تولید کننده عمده فروشی لومن بالا همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

