همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ خیابانی در فضای باز با انرژی خورشیدی جدا شده از جنس آلومینیوم
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| CCT (دمای رنگ): | 3000K-6500K |
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
روشنایی بالا زمان کار طولانی در فضای باز 50W 100W 150W 200W 250W 300W قطب LED باتری نور خورشیدی خیابان
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
IP65 ضد آب یکپارچه 300 وات چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابانی ال ای دی 80 وات 90 وات 150 وات 240 وات 250 وات 500 وات 800 وات 900 وات
| نام محصول: | چراغ های خیابانی 100 وات |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |
سیستم انرژی خورشیدی چراغ خیابانی 200 وات لومن بالا با باتری لیتیومی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32، طرح خودکار CAD، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ بازتاب دهنده خورشیدی با قیمت پایین تر پروژکتور بیرونی چراغ سیلاب LED کنترل از راه دور نور سیلاب ضد آب 40W 60W 120W
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
|---|---|
| مواد مسکن: | آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 6 تا 8 ساعت |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
KCD چشم انداز تولید کنندگان چراغ های آبشار در خارج از خانه سفید گرم 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 5054SMD CE IP65 چراغ های آبشار LED
| نام محصول: | IK05 |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 30W/50W/100W/200W |
KCD آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 درب COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |

