همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 در فضای باز COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
Kcd Super Brightness Ip67 چراغ خیابانی خورشیدی 100w 150w 200w 300w 500w با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
KCD Outdooor LED All In One Solar Light Street High Power 200W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 ضد آب All In One Solar Solar Light 200W صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
KCD قدرت بالا IP65 لامپ مستطیل Dimmable بالا فروش باغ در فضای باز نور فلود 6500k LED فلود رنگ خاکستری روشن
| نام محصول: | IK03-E 300W |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| THD: | <12% |
نورهای خورشیدی را به روز کنید - صرفه جویی در انرژی و دوام طولانی
| مواد: | مسکن ABS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قدرت: | 50W-500W |
عرضه کارخانه KCD 35000 لومن 150w 300w چراغ فلد لیمن های بالا قدرت بالا استادیوم IP66 200w چراغ فلد داخلی LED
| نام محصول: | IK02-2 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
CE Ip65 ضد آب تاشو 144 وات تاشو کار اضطراری
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD آلومینیوم از غروب تا صبح سفید روشن ترین چراغ آفتابی آفتابی باغ چراغ آفتابی آفتابی IP67 100w سنسور حرکت
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
| رنگ پوسته: | خاکستری |
EMC 100 وات همه در یک چراغ خیابان خورشیدی برای مدرسه اداری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

