همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ خیابان ضد آب خورشیدی High Lumen Ip65 200w
| کاربرد: | جاده |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی KCD TRS05 50 وات 100 وات |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 300 ولت 500 ولت چراغ فلوید خورشیدی LED در فضای باز IP65 نور فلوید
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
| دمای رنگ: | سفید گرم |
KCD ضد آب IP65 روشنایی بالا ورزشگاه باغ استادیوم کار سنگین 30w 50w 100w 200w 300w در فضای باز LED نور خورشیدی
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ABS |
| رنگ پوسته: | مشکی، خاکستری |
قیمت عمده قیمت لامپ پروژکتور لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| قدرت: | 500 وات |
Black Body 17000 Lumens Outdoor Solar Flood Lights 50w 100w 200w 300w IP65
| وات: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| کلوین ها: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
KCD IP65 بی سیم از غروب تا صبح اتوماتیک خورشیدی یک کریستال ورزش استادیوم فلود لایت 200w 500w 2000w چراغ های فلود خورشیدی
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
| رنگ پوسته: | خاکستری |
چراغ ضد آب Ip65 50w LED سیل خورشیدی در فضای باز 8500 لومن
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
| رنگ پوسته: | خاکستری |
IP65 ضد آب نور خورشیدی سیلاب - روشنایی بالا، طراحی سبک با تراشه های LED برند برتر
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| CCT: | 6500 هزار |
| تضمین: | سه سال |
170lm / w High Lumen All In One Outdoor Solar Street Post Lights Ip65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
کنترل از راه دور هوشمند 50w 300w LED Floodlight Ip65 50w 300w آلومینیومی
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
|---|---|
| زمان کار: | ≥12 ساعت |
| حالت کار: | القای نور + کنترل از راه دور هوشمند |

