همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
مسکن آلومینیومی Wide Angle Solar 200W ورزشگاههای ورزشی در فضای باز Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های خیابانی ال ای دی فضای باز آلومینیومی 100 واتی 150 واتی مدولار SMD مدرن هوشمند با قطب
| نام محصول: | چین تامین کننده 60 وات آلومینیوم ریخته گری LED چراغ خیابانی |
|---|---|
| منبع نور LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| مواد: | محفظه آلومینیومی |
چراغ های کاری LED مربعی قابل حمل 1000 لومن 12 ولت 10 وات 27 وات 45 وات مغناطیسی چند منظوره
| زمان شارژ: | 4 تا 5 ساعت |
|---|---|
| زمان کاری: | ساعت 12 |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
لامپهای 150W 400W Ip65 Motion Sensor Outdoor Flood Light چراغ برای زمین بسکتبال
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| کاربرد: | باغ ، محوطه ، میدان ، نورپردازی در فضای باز |
زمین ورزشی تنیس نورپردازی چراغ سیل Ip66 برای پارک
| کری (ra>): | 80 |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
50w 100w 150w 200w 300w All In One Integrated Solar Light Street Ip65 Ufo Outdoor with Battery
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی کریسمس 80CRI 240V 200 W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
150w 200w 250w 300w همه در یک چراغ خورشیدی یکپارچه شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
KCD 200w 250w پانل خورشیدی خیابان نور 34000lm OEM ادغام شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

