همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
Bridgelux Smd IP66 200w چراغ خیابان ضد آب با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
ماژول قدرت بالا LED چراغ خیابانی ضد آب در فضای باز 70Ra 100 وات
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| تراشه LED: | 2835 LED |
| ولتاژ ورودی: | AC100-240V |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ سیلاب خورشیدی SMD LED با سنسور 30 وات 60 وات 100 وات 200 وات سیل
| جنس بدنه لامپ: | ABS / آلومینیوم |
|---|---|
| شار نوری لامپ (lm): | 1000 |
| دمای کاری (℃): | -20-50 |
100w 150w 200w High Bay سنسور حرکت خورشیدی سنسور سیل نور ضد انفجار برای انبار
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| رتبه IP: | IP65 |
50000h کار مادام العمر پرتو باریک چراغ خورشیدی 100w
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
KCD 3 سال گارانتی IP67 400w 500w چین تولید کنندگان LED خورشیدی برق فلود لایت 12v فلود لایت برای استادیوم 1500w
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50 ولت/100 ولت/200 ولت/300 ولت/400 ولت/500 ولت |
| رتبه Ip: | IP65 |
SMD آلومینیوم LED در فضای باز چراغ نور IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ سیل خورشیدی کنترل از راه دور قابل حمل 170lm/W ضد آب در فضای باز
| دمای رنگ (CCT):: | 6500K 2700 |
|---|---|
| کارایی درخشان لامپ (lm / w):: | 90 ، 170lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Lumen High All In One Solar Light 100W Super Brightneess
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

