همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
CE Rust Proof 170lm / W 30w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
60W 90W 250W 15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
20 وات 30 وات 60 وات نور خورشیدی پرقدرت چراغ خیابان LED چراغ راه راه کنترل نور روز
| نام محصول: | چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/200w/300w/400w |
| کلمه کلیدی: | چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا در فضای باز |
document.title='
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
روشنایی طولانی 7500lm یکپارچه چراغ خیابان 50 وات خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
چراغ خورشیدی کنترل از راه دور خورشیدی IP65 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
KCD خروجی سوپر روشنایی چراغ فلد نور بالا IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w خورشیدی شارژ مجدد
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
غروب خورشیدی قابل شارژ 200 وات Ip65 تا نور طوفان ضد آب فوق العاده روشن برای باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |

